Лампочка Osram LED Value Filament A60 7W 2700K E27
Osram LED Value Filament A60 7W 2700K E27 7 Вт, 2700 К8 Вт, 4000 К |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED Value Filament A60 7W 2700K E27
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OSRAM Żarówka LED OSRAM P CLAS A 60 7 W/827 E27 | 12 zł |
Żarówka LED E27 A60 7W 806lm 2700K filament | 24 zł |
Ledvance Żarówka LED VALUE CLA 60 7W/827 220-240V FILAMENT E27 806lm 40580 | 18 zł |
Żarówka LED OSRAM Value CLASSIC A 60 7W 2700K E27 | 10 zł |
Żarówka LED E27 A60 7W 806lm 2700K filament | 24 zł |
Żarówka LED E27 7W VALUE FILAMENT 7W/827 CLA60 806lm (odpowiednik 60W) 405 | 14 zł |
Модификації Osram LED Value Filament A60 7W 2700K E27
Ціни на Osram LED Value Filament A60 7W 2700K E27 |
---|---|---|---|---|
Osram LED Value Filament A60 7W 2700K E27 | від 10 zł | 7 пропозицій | ||
Osram LED Value Filament A60 8W 4000K E27 | від 18 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →