Лампочка Osram HALOPIN 48W 2700K G9
Osram HALOPIN 48W 2700K G9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram HALOPIN 48W 2700K G9
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Żarówka halogenowa G9 48W 740lm 2700K | 12 zł |
Osram Lampa halogenowa G9 48W przezroczysta 2000 h | 14 zł |
Osram Żarówka halogenowa 66748 HALOPIN ECO 48W 230V G9 - 4008321945334 | 28 zł |
Żarówka halogenowa 48W G9 230V 43mm 66748 ECO | 31 zł |
Żarówka halogenowa G9 48W 740lm 2700K | 12 zł |
Żarówka halogenowa 48W G9 230V 43mm 66748 ECO | 24 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →