Żarówka Osram HALOPIN 48W 2700K G9
Osram HALOPIN 48W 2700K G9 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osram 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osram.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osram HALOPIN 48W 2700K G9
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Żarówka halogenowa OSRAM Halopin Pro 66748 48W G9 | 6 zł |
Żarówka halogenowa G9 48W 740lm 2700K | 12 zł |
Osram Lampa halogenowa G9 48W przezroczysta 2000 h | 14 zł |
Osram Żarówka halogenowa 66748 HALOPIN ECO 48W 230V G9 - 4008321945334 | 28 zł |
Żarówka halogenowa OSRAM Halopin Pro 66748 48W G9 | 6 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →