Żarówka Osram LED Value PAR16 3.6W 4000K GU10
Osram LED Value PAR16 3.6W 4000K GU10 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osram 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osram.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osram LED Value PAR16 3.6W 4000K GU10
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OSRAM Zarówka LED OSRAM Value PAR16 50 36° 4,7W/840 230V GU10 Przezroczyst | 14 zł |
Ledvance Value PAR16 4.3W, 840, GU10 | 17 zł |
Żarówka LED OSRAM Value PAR16, GU10 4,3W =50W 4000K 36 stopni, Osram | 9 zł |
Żarówka LED VALUE PAR16 50 36st 4,3W/840 GU10 4058075055155 | 13 zł |
Modyfikacje Osram LED Value PAR16 3.6W 4000K GU10
Ceny na Osram LED Value PAR16 3.6W 4000K GU10 |
---|---|---|---|---|
Osram LED Value PAR16 3.6W 3000K GU10 | od 12 zł | 4 oferty | ||
Osram LED Value PAR16 3.6W 4000K GU10 | od 9 zł | 4 oferty | ||
Osram LED Value PAR16 6.9W 3000K GU10 | od 13 zł | 4 oferty | ||
Osram LED Value PAR16 6.9W 4000K GU10 | od 14 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →