Лампочка Osram LED Value PAR16 4.5W 2700K GU10
Osram LED Value PAR16 4.5W 2700K GU10 4.5 Вт6.9 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED Value PAR16 4.5W 2700K GU10
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OSRAM Żarówka LED OSRAM ST PAR 16 50 120 5W/827 GU10 FS1 Biały | 10 zł |
Żarówka LED Osram 4,5W (50W) GU10 PAR16 120D 350lm 2700K ciepła 230V refle | 8 zł |
Żarówka LED GU10 4,5W 350lm 2700K | 9 zł |
Żarówka LED OSRAM Value PAR16 Plastic 50 120° 5W 2700K GU10 | 7 zł |
Żarówka LED GU10 4,5 W = 35 W 350 lm Ciepła biel Osram | 9 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Osram LED Value PAR16 4.5W 2700K GU10
Ціни на Osram LED Value PAR16 4.5W 2700K GU10 |
---|---|---|---|---|
Osram LED Value PAR16 4.5W 2700K GU10 | від 7 zł | 8 пропозицій | ||
Osram LED Value PAR16 6.9W 2700K GU10 | від 7 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →