Лампочка Osram LED Value Classic 5.5W 4000K E14
Osram LED Value Classic 5.5W 4000K E14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED Value Classic 5.5W 4000K E14
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OSRAM Żarówka LED OSRAM Value Classic FIL B40 5,7W/840 E14 Przezroczysty | 10 zł |
Żarówka LED E14 świeczka 5.5W 4000K 470lm | 13 zł |
Osram Żarówka LED E14, 5.7W, Classic, B40, 4000K | 11 zł |
Żarówka LED OSRAM Value CLASSIC B MATOWA 40 5,7W 4000K E14 | 6 zł |
Eko-Light EKZOS367 żarówka 1x5.5W/E14 4000K | 13 zł |
Żarówka LED świecowa Value Osram/Ledvance E14, 5.5 W, 4000 K, 470 lm, 200° | 8 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →