Лампочка Osram Classic B 1.5W 2700K E14 (7262606)
Osram Classic B 1.5W 2700K E14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram Classic B 1.5W 2700K E14
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Osram ?arówka ?wiat?a LED Candle 1,5W/827 (15W) frosted E14 | 47 zł |
Żarówka LED OSRAM STAR CL B GL FR 15 NON-DIM 1.5W E14 | 10 zł |
Osram OSRAM Classic B żarówka E14 1,5W 2 700 K matowa | 19 zł |
Żarówka LED OSRAM STAR CL B GL FR 15 NON-DIM 1.5W E14 LED STAR CL B GL FR | 10 zł |
Żarówka LED E14 B35 1,5W = 15W 136lm 2700K Ciepła 300° Filament OSRAM STAR | 11 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →