Лампочка Osram LED Value PAR16 3.6W 4000K GU10
Osram LED Value PAR16 3.6W 4000K GU10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED Value PAR16 3.6W 4000K GU10
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OSRAM Zarówka LED OSRAM Value PAR16 50 36° 4,7W/840 230V GU10 Przezroczyst | 14 zł |
Ledvance Value PAR16 4.3W, 840, GU10 | 17 zł |
Żarówka LED OSRAM Value PAR16, GU10 4,3W =50W 4000K 36 stopni, Osram | 9 zł |
Żarówka LED VALUE PAR16 50 36st 4,3W/840 GU10 4058075055155 | 13 zł |
Модификації Osram LED Value PAR16 3.6W 4000K GU10
Ціни на Osram LED Value PAR16 3.6W 4000K GU10 |
---|---|---|---|---|
Osram LED Value PAR16 3.6W 3000K GU10 | від 12 zł | 4 пропозиції | ||
Osram LED Value PAR16 3.6W 4000K GU10 | від 9 zł | 4 пропозиції | ||
Osram LED Value PAR16 6.9W 3000K GU10 | від 13 zł | 4 пропозиції | ||
Osram LED Value PAR16 6.9W 4000K GU10 | від 14 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →