Лампочка Osram LED Value Classic P 5.5W 2700K E14
Osram LED Value Classic P 5.5W 2700K E14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED Value Classic P 5.5W 2700K E14
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OSRAM Żarówka OSRAM LED Value CL P FR 40 5,7W/827/E14 Biały | 10 zł |
Żarówka LED E14 kulka 5.5W 2700K 470lm | 13 zł |
Żarówka LED OSRAM Value CLASSIC P MATOWA 40 5,7W 2700K E14 | 5 zł |
Żarówka LED OSRAM Kulka E14 4,9W LED VALUE CLASSIC P 40 Biała Ciepła 2700k | 8 zł |
Żarówka LED VALUE CLP40 E14 5,5W 2700K 470lm 230V 827 | 18 zł |
Żarówka LED E14 5W VALUE CLP40 5W/827 230V FR 470lm 4058075147898 | 10 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →