Żarówka Osram LED Value Classic P 5.5W 2700K E14
Osram LED Value Classic P 5.5W 2700K E14 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osram 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osram.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osram LED Value Classic P 5.5W 2700K E14
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OSRAM Żarówka OSRAM LED Value CL P FR 40 5,7W/827/E14 Biały | 10 zł |
Żarówka LED OSRAM Value CLASSIC P MATOWA 40 5,7W 2700K E14 | 5 zł |
Żarówka LED OSRAM Kulka E14 4,9W LED VALUE CLASSIC P 40 Biała Ciepła 2700k | 8 zł |
Żarówka LED VALUE CLP40 E14 5,5W 2700K 470lm 230V 827 | 18 zł |
Żarówka LED E14 5W VALUE CLP40 5W/827 230V FR 470lm 4058075147898 | 10 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →