Żarówka Osram HALOSTAR 20W 2800K G4
Osram HALOSTAR 20W 2800K G4 10 W20 W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osram 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osram.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osram HALOSTAR 20W 2800K G4
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OSRAM Żarówka OSRAM HALOSTAR STAR 20W Przezroczysty | 14 zł |
Żarówka halogenowa G4 12V 20W 300lm 2700K | 8 zł |
Ledvance OSRAM Halogen Halostar Star 64425 ST 12V 20W G4 noDIM C Sklo 320l | 11 zł |
Żarówka Halogenowa Osram G4 20W 2800K 12V 300Lm | 29 zł |
Żarówka halogenowa G4 2 szt. 20 W 300 lm Osram | 13 zł |
Żarówka halogenowa G4 12V 20W 300lm 2700K | 8 zł |
OSRAM - Żarówka HALOGEN 64425 20W G4 | 6 zł |
Modyfikacje Osram HALOSTAR 20W 2800K G4
Ceny na Osram HALOSTAR 20W 2800K G4 |
---|---|---|---|---|
Osram HALOSTAR 10W 2800K G4 | od 5 zł | 9 oferty | ||
Osram HALOSTAR 20W 2800K G4 | od 6 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →