Żarówka Osram T5 FH 21W 4000K G5
Osram T5 FH 21W 4000K G5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osram 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osram.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osram T5 FH 21W 4000K G5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Świetlówka HE 21W/840 G5 chłodno biała | 20 zł |
Osram G5 T5 21W 840 świetlówka Lumilux HE | 19 zł |
Świetlówka HE 21W/840 G5 chłodno biała | 20 zł |
Modyfikacje Osram T5 FH 21W 4000K G5
Ceny na Osram T5 FH 21W 4000K G5 |
---|---|---|---|---|
Osram T5 FH 14W 4000K G5 | od 19 zł | 2 oferty | ||
Osram T5 FH 21W 4000K G5 | od 19 zł | 3 oferty | ||
Osram T5 FQ 24W 4000K G5 | od 24 zł | 1 oferta | ||
Osram T5 FH 28W 3000K G5 | od 19 zł | 1 oferta | ||
Osram T5 FH 35W 4000K G5 | od 24 zł | 1 oferta | ||
Osram T5 FQ 49W 4000K G5 | od 24 zł | 1 oferta | ||
Osram T5 FQ 54W 4000K G5 | od 24 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →