Żarówka Osram T5 FQ 24W 4000K G5
Osram T5 FQ 24W 4000K G5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osram 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osram.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Osram T5 FQ 24W 4000K G5
Ceny na Osram T5 FQ 24W 4000K G5 |
---|---|---|---|---|
Osram T5 FH 14W 3000K G5 | od 24 zł | 1 oferta | ||
Osram T5 FH 14W 4000K G5 | od 19 zł | 2 oferty | ||
Osram T5 FH 21W 4000K G5 | od 19 zł | 3 oferty | ||
Osram T5 FQ 24W 4000K G5 | od 24 zł | 1 oferta | ||
Osram T5 FH 28W 3000K G5 | od 19 zł | 1 oferta | ||
Osram T5 FH 35W 4000K G5 | od 24 zł | 1 oferta | ||
Osram T5 FQ 49W 4000K G5 | od 24 zł | 1 oferta | ||
Osram T5 FQ 54W 4000K G5 | od 24 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →