Лампочка Osram T5 FQ 24W 4000K G5
Osram T5 FQ 24W 4000K G5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Osram T5 FQ 24W 4000K G5
Ціни на Osram T5 FQ 24W 4000K G5 |
---|---|---|---|---|
Osram T5 FH 14W 3000K G5 | від 24 zł | 1 пропозиція | ||
Osram T5 FH 14W 4000K G5 | від 19 zł | 2 пропозиції | ||
Osram T5 FH 21W 4000K G5 | від 19 zł | 3 пропозиції | ||
Osram T5 FQ 24W 4000K G5 | від 24 zł | 1 пропозиція | ||
Osram T5 FH 28W 3000K G5 | від 19 zł | 1 пропозиція | ||
Osram T5 FH 35W 4000K G5 | від 24 zł | 1 пропозиція | ||
Osram T5 FQ 49W 4000K G5 | від 24 zł | 1 пропозиція | ||
Osram T5 FQ 54W 4000K G5 | від 24 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →