Żarówka Osram Classic A 7.5W 2700K E27
Osram Classic A 7.5W 2700K E27 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osram 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osram.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osram Classic A 7.5W 2700K E27
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OSRAM Żarówka OSRAM LED Value CL A FIL 75 8W/827/E27 Przezroczysty | 18 zł |
Ledvance OSRAM LED Filament VALUE ClasA 230V 8W 827 E27 noDIM A++ Sklo čir | 20 zł |
Żarówka LED E27 7,5W VALUE FILAMENT 7,5W/827 CLA75 1055lm (odpowiednik 75W | 17 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →