Żarówka Osram Value CL B40 6W 2700K E14
Osram Value CL B40 6W 2700K E14 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osram 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osram.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osram Value CL B40 6W 2700K E14
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OSRAM Żarówka LED OSRAM VALUE CLASSIC B 40 6W/827 FR E14 Biały | 10 zł |
Żarówka LED Ledvance/Osram Value Classic 4052899326453 5,5W E14 B 2700K ma | 5 zł |
Żarówka LED E14 świeczka 5.5W 2700K 470lm | 13 zł |
Żarówka LED OSRAM Value CLASSIC B MATOWA 40 5,7W 2700K E14 | 7 zł |
Żarówka LED OSRAM Świeczka E14 4.9W LED VALUE CLASSIC B 40 Biała Ciepła 27 | 7 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →