Лампочка Philips CorePro LEDcandle B35 5.5W 4000K E14 (929001205802)
Philips CorePro LEDcandle B35 5.5W 4000K E14 5.5 Вт, 2700 К5.5 Вт, 4000 К |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips CorePro LEDcandle B35 5.5W 4000K E14
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Żarówka LED Philips CorePro LEDcandle ND 929001205802 5,5W (40W) E14 B35 2 | 8 zł |
Żarówka PHILIPS LEDcandle E14 5.5W = 40W 4000K neutralna | 12 zł |
Eko-Light EKZPH566 żarówka 1x5.5W/E14 4000K | 12 zł |
Żarówka LED E14 B35 5W 470lm 230VAC CorePro lustre 4000K naturalna biel św | 6 zł |
Żarówka LED CorePro candle ND 5-40W E14 840 B35 FR 929002968802 | 10 zł |
Модификації Philips CorePro LEDcandle B35 5.5W 4000K E14
Ціни на Philips CorePro LEDcandle B35 5.5W 4000K E14 |
---|---|---|---|---|
Philips CorePro LEDcandle B35 5.5W 2700K E14 | від 6 zł | 2 пропозиції | ||
Philips CorePro LEDcandle B35 5.5W 4000K E14 | від 6 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →