Лампочка Bemko G45 7.5W 4000K E14 (D84-SLB-E14-G45-075-4K)
Фото 5 |
Bemko G45 7.5W 4000K E14 7.5 Вт, 3000 К7.5 Вт, 4000 К |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bemko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bemko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bemko G45 7.5W 4000K E14
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bemko ŹRÓDŁO LED SAMSUNG INSIDE 230V E14 G45 7,5W 740LM 4000K 200ST D84-SL | 12 zł |
Żarówka LED SAMSUNG E14 7,5W 740LM 4000K 200ST | 5 zł |
Żarówka LED SAMSUNG INSIDE 230V E14 G45 7,5W 740LM 4000K 200ST D84-SLB-E14 | 9 zł |
Модификації Bemko G45 7.5W 4000K E14
Ціни на Bemko G45 7.5W 4000K E14 |
---|---|---|---|---|
Bemko G45 7.5W 3000K E14 | від 7 zł | 1 пропозиція | ||
Bemko G45 7.5W 4000K E14 | від 5 zł | 4 пропозиції | ||
Bemko G45 7.5W 6500K E14 | від 10 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →