Żarówka Bemko G45 7.5W 4000K E14 (D84-SLB-E14-G45-075-4K)
Zdjęcia 5 |
Bemko G45 7.5W 4000K E14 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bemko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bemko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bemko G45 7.5W 4000K E14
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Żarówka LED BEMKO Samsung Inside D84-SLB-E14-G45-075-4K 7.5W E14 | 7 zł |
Bemko ŹRÓDŁO LED SAMSUNG INSIDE 230V E14 G45 7,5W 740LM 4000K 200ST D84-SL | 12 zł |
Żarówka LED SAMSUNG E14 7,5W 740LM 4000K 200ST | 5 zł |
Modyfikacje Bemko G45 7.5W 4000K E14
Ceny na Bemko G45 7.5W 4000K E14 |
---|---|---|---|---|
Bemko G45 7.5W 3000K E14 | od 7 zł | 4 oferty | ||
Bemko G45 7.5W 4000K E14 | od 5 zł | 6 oferty | ||
Bemko G45 7.5W 6500K E14 | od 10 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →