Лампочка Bemko G45 7.5W 3000K E14 (D84-SLB-E14-G45-075-3K)
Фото 4 |
Bemko G45 7.5W 3000K E14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bemko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bemko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bemko G45 7.5W 3000K E14
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Żarówka LED BEMKO Samsung Inside D84-SLB-E14-G45-075-3K 7.5W E14 | 7 zł |
Żarówka LED SAMSUNG E14 7,5W 720LM 3000K 200ST | 7 zł |
Модификації Bemko G45 7.5W 3000K E14
Ціни на Bemko G45 7.5W 3000K E14 |
---|---|---|---|---|
Bemko G45 7.5W 3000K E14 | від 7 zł | 4 пропозиції | ||
Bemko G45 7.5W 4000K E14 | від 5 zł | 6 пропозицій | ||
Bemko G45 7.5W 6500K E14 | від 10 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →