Лампочка Osram LED Value A60 8.5W 2700K E27
Osram LED Value A60 8.5W 2700K E27 8.5 Вт, 2700 К8.5 Вт, 6500 К |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED Value A60 8.5W 2700K E27
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OSRAM Żarówka LED OSRAM Value CL A 60 10W/827 220-240V E27 Biały | 10 zł |
Żarówka LED Osram 8,5W (60W) E27 A60 806lm 2700K ciepła 230V klasyczna mle | 6 zł |
Żarówka LED E27 A60 8,5W 806lm 2700K | 14 zł |
Żarówka LED OSRAM CLA60, E27, 806 lm, barwa ciepła biała, 9 W | 8 zł |
Żarówka LED E27 A60 8,5W/(zam.60W) 806lm VALUE CLA 2700K (ciepłobiała) 200 | 5 zł |
Żarówka LED VALUE E27 8,5W=60W 2700K 806lm 827 A60 230V matowa | 18 zł |
Żarówka Led OSRAM CLA60 E27 9W 806 lm ciepła | 8 zł |
Модификації Osram LED Value A60 8.5W 2700K E27
Ціни на Osram LED Value A60 8.5W 2700K E27 |
---|---|---|---|---|
Osram LED Value A60 8.5W 2700K E27 | від 5 zł | 7 пропозицій | ||
Osram LED Value A60 8.5W 6500K E27 | від 7 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →