Żarówka Philips Master SON-T PIA Plus 250W 2000K E40 (928144709230)
Philips Master SON-T PIA Plus 250W 2000K E40 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Master SON-T PIA Plus 250W 2000K E40
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips ?arówka sodowa (HPS) Master SON-T PLUS 250W E40 | 176 zł |
Lampa sodowa Philips Master SON-T PIA Plus 250W E40 33000lm 928144709230 - | 88 zł |
Philips Lampa sodowa Master Son-T Pia Plus E40 250W (871150017987615) | 171 zł |
Lampa sodowa E40 250W 2000K MASTER SON-T PIA Plus 8711500179876 | 70 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →