Żarówka Philips Master SON-T PIA Plus 100W 2000K E40 (928151709230)
Philips Master SON-T PIA Plus 100W 2000K E40 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Master SON-T PIA Plus 100W 2000K E40
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips ?arówka sodowa (HPS) Master SON-T PLUS 100W E40 | 117 zł |
Lampa sodowa Philips Master SON-T PIA Plus 928151709230 100W E40 10700lm | 80 zł |
Philips Lampa sodowa Master Son-T Pia Plus E40 100W (871150019230115) | 78 zł |
Lampa sodowa E40 100W 2000K MASTER SON-T PIA Plus 8711500192301 | 62 zł |
Żarówka sodowa E40 100W tubularna 2000K 10700lm SON-T PIA Plus PHILIPS | 35 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →