Żarówka Philips MasterColour CDM-T 150W 3000K G12 (7530184)
Philips MasterColour CDM-T 150W 3000K G12 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips MasterColour CDM-T 150W 3000K G12
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Mastercolor CDM-T 150W/830 G12 | 208 zł |
No name CDM-T 150W 830 LAMPA METALOHALOGENOWA 150W G12 PRZEZROCZYSTA 830 W | 215 zł |
Philips Lampa metalohalogenkowa MasterColour CDM-T G12 150W (8711500197801 | 170 zł |
Lampa metalohalogenkowa 150W G12 230V 2950K przeźroczysta CDM-T 8711500197 | 278 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! no name CDM-T 150W 830 LAMPA METALOHALOGENOWA 150W G12 | 215 zł |
Lampa metalohalogenkowa 150W G12 230V 2950K przeźroczysta CDM-T 8711500197 | 225 zł |
Modyfikacje Philips MasterColour CDM-T 150W 3000K G12
Ceny na Philips MasterColour CDM-T 150W 3000K G12 |
---|---|---|---|---|
Philips MasterColour CDM-T 35W 3000K G12 | od 84 zł | 7 oferty | ||
Philips MasterColour CDM-T 35W 4200K G12 | od 129 zł | 4 oferty | ||
Philips MasterColour CDM-T 70W 3000K G12 | od 126 zł | 6 oferty | ||
Philips MasterColour CDM-T 70W 4200K G12 | od 126 zł | 4 oferty | ||
Philips MasterColour CDM-T 150W 3000K G12 | od 170 zł | 7 oferty | ||
Philips MasterColour CDM-T 150W 4200K G12 | od 139 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →