Żarówka Philips MasterColour CDM-T 70W 3000K G12 (7530182)
Philips MasterColour CDM-T 70W 3000K G12 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips MasterColour CDM-T 70W 3000K G12
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips G12 70W 830 żarówka wyładowcza Mastercolor CDM-T | 129 zł |
Philips Lampa metalohalogenkowa MasterColour CDM-T G12 70W (8711500196996) | 126 zł |
Lampa metalohalogenkowa 70W G12 230V 3070K przeźroczysta CDM-T 87115001969 | 145 zł |
Lampa metalohalogenkowa 70W G12 230V 3070K przeźroczysta CDM-T 87115001969 | 137 zł |
Modyfikacje Philips MasterColour CDM-T 70W 3000K G12
Ceny na Philips MasterColour CDM-T 70W 3000K G12 |
---|---|---|---|---|
Philips MasterColour CDM-T 35W 3000K G12 | od 84 zł | 4 oferty | ||
Philips MasterColour CDM-T 35W 4200K G12 | od 129 zł | 3 oferty | ||
Philips MasterColour CDM-T 70W 3000K G12 | od 126 zł | 4 oferty | ||
Philips MasterColour CDM-T 70W 4200K G12 | od 126 zł | 3 oferty | ||
Philips MasterColour CDM-T 150W 3000K G12 | od 170 zł | 4 oferty | ||
Philips MasterColour CDM-T 150W 4200K G12 | od 139 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →