Żarówka Philips MasterColour CDM-TD 70W 3000K RX7s (928082205125)
Philips MasterColour CDM-TD 70W 3000K RX7s |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips MasterColour CDM-TD 70W 3000K RX7s
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Mastercolour CDM-TD 70W/830 Rx7s | 348 zł |
Philips Philips RX7s MasterColour CDM-TD Ø 22 cm, 3 000 K | 144 zł |
Lampa metalohalogenkowa 70W RX7s 230V 3000K przeźroczysta CDM-TD 871150019 | 266 zł |
Lampa metalohalogenkowa 70W RX7s 230V 3000K przeźroczysta CDM-TD 871150019 | 180 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →