Panel LCD Philips 43BDL3452T 43 " czarny
Zdjęcia 6 |
Philips 43BDL3452T 43 " czarny
Przekątna:43 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 200:1
Jasność:400 cd/m²
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI, LAN
wyświetlacz 43" oparty na systemie operacyjnym Android 8. Wbudowany moduł Wi-Fi. Wbudowana pamięć 8 GB i RAM 2 GB.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 43BDL3452T 43 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips 43BDL3452T/00 43" UHD wyświetlacz Android 43BDL3452T00 | 7 259 zł |
Philips 43BDL3452T T-Line - 43" LED-backlit LCD display - 4K | 5 718 zł |
Monitor Philips T-Line 43BDL3452T/00 | 6 972 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →