Klawiatura
Perixx PERIBOARD-517
Zdjęcia 9 |
Perixx PERIBOARD-517 2022 rokwodoodporność |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Perixx 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Perixx.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Perixx PERIBOARD-517
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klawiatura Perixx PERIBOARD-517 odporna na wodę i kurz klawiatura IP65 cza | 176 zł |
Perixx PERIBOARD-517 Przewodowa zmywalna klawiatura USB Certyfikat IP65 w | 182 zł |
Perixx PERIBOARD-517 przewodowa zmywalna klawiatura USB certyfikat IP 65 b | 78 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →