Klawiatura
Perixx PERIBOARD-213
Zdjęcia 14 |
Perixx PERIBOARD-213 |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Perixx 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Perixx.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Perixx PERIBOARD-213
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Perixx PERIBOARD-213U przewodowa klawiatura kompaktowa ze złączem USB w ko | 130 zł |
Perixx PERIBOARD-213 DE przewodowa kompaktowa klawiatura USB z cichymi prz | 125 zł |
perixx PERIBOARD-213W Przewodowa i cicha klawiatura USB - 367 x 121 x 18 c | 151 zł |
Perixx PERIBOARD-213W DE Przewodowa kompaktowa klawiatura USB z cichymi kl | 125 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →