Klawiatura
Dell KB-522 (580-17683)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Dell KB-522 |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dell KB-522
Wszystkie ceny 44 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DELL KB-522 Keyboard USB AZERTY French Black KB-522 W125881875 French Blac | 253 zł |
Dell KB522 Business Multimedia Keyboard Russian Layout - Klawiatury - Rosy | 138 zł |
Dell Przewodowa biznesowa klawiatura multimedialna USB KB-522, czarna UKDE | 115 zł |
Dell KB522 KL-DEL-032 | 113 zł |
Klawiatura DELL KB-522 | 114 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →