Klawiatura z myszą
Perixx PERIDUO-212
Zdjęcia 12 |
Perixx PERIDUO-212 2022 rokz myszą |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Perixx 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Perixx.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Perixx PERIDUO-212
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Perixx PERIDUO-212 DE zestaw mini klawiatura i mysz kabel USB czarny zesta | 104 zł |
Perixx Periduo-212 Wired Mini Optical Desktop Set USB Connection Black | 100 zł |
Perixx PERIDUO-212 DE zestaw mini klawiatury i myszy kabel USB czarny zest | 104 zł |
Perixx PERIDUO-212 zestaw myszy i mini przewodowa klawiatura USB do Window | 140 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →