Klawiatura z myszą
Perixx PERIDUO-606
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Perixx PERIDUO-606 |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Perixx 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Perixx.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Perixx PERIDUO-606
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Perixx PERIDUO-606 bezprzewodowa mini ergonomiczna klawiatura z przenośną | 286 zł |
Klawiatura + mysz Perixx PERIDUO-606 (11660) | 272 zł |
Perixx PERIDUO-606A bezprzewodowa kompaktowa ergonomiczna klawiatura 3 w 1 | 301 zł |
Perixx Periduo-606 Kompaktowa ergonomiczna klawiatura i bezprzewodowa mysz | 310 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →