Klawiatura
Perixx PERIBOARD-106
Wideo 2Zdjęcia 22 |
Perixx PERIBOARD-106 2022 rok |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Perixx 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Perixx.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Perixx PERIBOARD-106
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Perixx PERIBOARD-106M Przewodowa Pełnowymiarowa Klawiatura w kolorze biało | 182 zł |
Perixx PERIBOARD-106 przewodowa pełnowymiarowa klawiatura w kolorze szaro- | 156 zł |
Perixx PERIBOARD-106 English USB Keyboard US QWERTY - Wysoka wydajność - W | 156 zł |
Perixx PERIBOARD-106 klawiatura USB czarna - klawiatury standardowa z prze | 156 zł |
Perixx PERIBOARD-106M klawiatura przewodowa USB w pełnym formacie o ergono | 215 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →