Pamięć RAM Patriot Memory Viper Steel SO-DIMM DDR4 1x8Gb PVS48G320C8S
Patriot Memory PVS48G320C8S |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory Viper Steel SO-DIMM DDR4 1x8Gb PVS48G320C8S
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot SORAM D4 3200 8 GB C18 Viper Steel PVS48G320C8S | 127 zł |
Pamięć RAM PATRIOT Viper Stell 8GB 3200MHz | 110 zł |
Patriot Viper Steel DDR4 8GB 3200 CL18 SODIMM Czarny | 99 zł |
Patriot Memory PATRIOT SO-DIMM DDR4 VIPER STEEL 8GB 3200MHz CL18 | 112 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →