Pamięć RAM Crucial DDR4 SO-DIMM 1x8Gb CT8G4SFRA32A
Crucial CT8G4SFRA32A |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR4 SO-DIMM 1x8Gb CT8G4SFRA32A
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial DDR4-3200 SODIMM SC - 8GB | 113 zł |
Crucial Pamięć DDR4 SODIMM 8GB/3200 SBCRC4G0832VR10 | 85 zł |
Crucial 8GB [1x8GB 3200MHZ DDR4 CL22 SODIMM] RD-DDR4SO-CUL-054 | 110 zł |
Crucial CT8G4SFRA32A moduł pamięci 8 GB 1 x 8 GB DDR4 CT8G4SFRA32A | 87 zł |
Crucial DDR4 8GB 3200 CL22 SODIMM Zielony | 90 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Crucial DDR4 SO-DIMM 1x8Gb
Ceny na Crucial DDR4 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x8Gb CT8G4SFD8213 | od 73 zł | 3 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x8Gb CT8G4SFD824A | od 200 zł | 1 oferta | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x8Gb CT8G4SFS824A | od 93 zł | 15 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x8Gb CT8G4S24AM | od 109 zł | 5 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x8Gb CT8G4SFRA266 | od 133 zł | 1 oferta | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x8Gb CT8G4SFS8266 | od 76 zł | 3 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x8Gb CT8G4S266M | od 98 zł | 9 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x8Gb CT8G4SFRA32A | od 85 zł | 13 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x8Gb CT8G4SFS832A | od 79 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →