Pamięć RAM V7 Notebook DDR4 1x8Gb V7256008GBS
V7 V7256008GBS |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog V7 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele V7.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup V7 Notebook DDR4 1x8Gb V7256008GBS
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
V7 8GB DDR4 3200MHZ CL22 Non ECC So DIMM PC4-25600 12V CB44348 | 127 zł |
Pamięć do laptopa V7 8GB DDR4 3200MHZ CL22 NON ECC | 132 zł |
V7 V7256008gbs 1x8gb Ddr4 3200mhz Ram Przezroczysty | 90 zł |
Modyfikacje V7 Notebook DDR4 1x8Gb
Ceny na V7 Notebook DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
V7 Notebook DDR4 1x8Gb V7170008GBS-SR | od 93 zł | 4 oferty | ||
V7 Notebook DDR4 1x8Gb V7170008GBS | od 93 zł | 2 oferty | ||
V7 Notebook DDR4 1x8Gb V7192008GBS | od 93 zł | 2 oferty | ||
V7 Notebook DDR4 1x8Gb V7213008GBS-SR | od 105 zł | 3 oferty | ||
V7 Notebook DDR4 1x8Gb V7256008GBS | od 90 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →