Оперативна пам'ять Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb KVR32S22S6/8
Kingston KVR32S22S6/8 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb KVR32S22S6/8
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston ValueRAM SO DDR4-3200 C22 SC - 8GB | 126 zł |
Kingston Pamięć DDR4 SODIMM 8GB/3200 CL22 1Rx16 SBKIN4G0832VR10 | 96 zł |
Kingston 8GB [1x8GB 3200MHz DDR4 Non-ECC CL22 SODIMM] RD-DDR4SO-KNG-058 | 94 zł |
Kingston Pamięć DDR4 SODIMM 8GB/3200 CL22 1Rx16 57641 | 96 zł |
Pamięć do laptopa Kingston ValueRAM, SODIMM, DDR4, 8 GB, 3200 MHz, CL22 (K | 94 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb
Ціни на Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb KVR21S15S8/8 | від 85 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb KVR24S17S8/8 | від 85 zł | 7 пропозицій | ||
Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb KVR26S19S8/8 | від 97 zł | 11 пропозицій | ||
Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb KVR26S19S6/8 | від 94 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb KVR32S22S8/8 | від 93 zł | 10 пропозицій | ||
Kingston KVR SO-DIMM DDR4 1x8Gb KVR32S22S6/8 | від 94 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →