Pamięć RAM Patriot Memory Viper Steel DDR4 1x16Gb PVS416G360C8
Zdjęcia 8 |
Patriot Memory PVS416G360C8 3200 MHz CL16 3600 MHz CL18 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory Viper Steel DDR4 1x16Gb PVS416G360C8
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM PATRIOT Viper Steel 16GB 3600MHz | 179 zł |
Patriot Viper Steel DDR4 16GB 3600 CL18 Szary | 179 zł |
Pamięć RAM PATRIOT Viper Steel 16GB 3600MHz PVS416G360C8 | 180 zł |
Patriot Memory PATRIOT Viper Steel DDR4 16GB 3600 MHz CL18 XMP2 | 197 zł |
Patriot Viper Steel DDR4 16GB 3600 CL18 Szary | 180 zł |
PATRIOT Viper Steel DDR4 16GB 3600 MHz CL18 XMP2 | 207 zł |
Modyfikacje Patriot Memory Viper Steel DDR4 1x16Gb
Ceny na Patriot Memory Viper Steel DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Steel DDR4 1x16Gb PVS416G320C6 | od 177 zł | 16 oferty | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 1x16Gb PVS416G360C8 | od 179 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →