SSD Patriot Memory P210 P210S512G25 512 GB
Wideo 6Zdjęcia 5 |
Patriot Memory P210S512G25 2020 rokP Series |
|
Wysoka w swojej klasie prędkość odczytu i zapisu liniowego. Pełna objętość bez zastrzeżeń. Zastąp zasób 480 TB. Nadaje się do komputerów PC i laptopów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory P210 P210S512G25 512 GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk PATRIOT P210 512GB SSD | 173 zł |
Patriot P210 512GB HD-SSD25-PDP-070 | 173 zł |
Dysk PATRIOT P210 512GB SSD | 173 zł |
Dysk SSD PATRIOT P210 2.5″ 512 GB SATA III (6 Gb/s) 520MB/s 430MS/s | 212 zł |
Dysk PATRIOT P210 512GB SSD P210S512G25 | 173 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Patriot Memory P210 P210S512G25
Ceny na Patriot Memory P210 P210S512G25 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P210 P210S128G25 128 GB | od 57 zł | 15 oferty | ||
Patriot Memory P210 P210S256G25 256 GB | od 84 zł | 20 oferty | ||
Patriot Memory P210 P210S512G25 512 GB | od 163 zł | 13 oferty | ||
Patriot Memory P210 P210S1TB25 1 TB | od 255 zł | 16 oferty | ||
Patriot Memory P210 P210S2TB25 2 TB | od 532 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →