Rower ORBEA Onna 40 29 2023 frame L
Zdjęcia 3 |
ORBEA Onna 40 29 2023 frame L rama Lrama M |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ORBEA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ORBEA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ORBEA Onna 40 29 2023 frame L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower górski Orbea Onna 40 29 2023 L - 175-184 cm | 2 759 zł |
Orbea, Rower górski,Onna 40 29, Czarny | 2 759 zł |
Rower górski Orbea Onna 40 29 2023 | 2 759 zł |
Modyfikacje ORBEA Onna 40 29 2023 frame L
Ceny na ORBEA Onna 40 29 2023 frame L |
---|---|---|---|---|
ORBEA Onna 40 29 2023 frame L | od 2 759 zł | 4 oferty | ||
ORBEA Onna 40 29 2023 frame M | od 2 759 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →