Велосипед ORBEA Onna 40 29 2023 frame L
Фото 3 |
ORBEA Onna 40 29 2023 frame L рама Lрама M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ORBEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ORBEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ORBEA Onna 40 29 2023 frame L
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower górski Orbea Onna 40 29 2023 L - 175-184 cm | 2 759 zł |
Orbea, Rower górski,Onna 40 29, Czarny | 2 759 zł |
Rower górski Orbea Onna 40 29 2023 | 2 759 zł |
Модификації ORBEA Onna 40 29 2023 frame L
Ціни на ORBEA Onna 40 29 2023 frame L |
---|---|---|---|---|
ORBEA Onna 40 29 2023 frame L | від 2 759 zł | 4 пропозиції | ||
ORBEA Onna 40 29 2023 frame M | від 2 759 zł | 2 пропозиції |