Panel LCD Optoma Creative Touch 5 Series 5752RK 75 "
Zdjęcia 10 |
Optoma Creative Touch 5 Series 5752RK 75 "
Przekątna:75 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:czas reakcji 6 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:5 000:1
Jasność:400 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI, LAN
Panel interaktywny oparty na systemie operacyjnym Android 9.0. Pamięć wbudowana - 32 GB, RAM - 4 GB. Wbudowany moduł WiFi. Jednoczesne uruchomienie dwóch aplikacji na ekranie.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Modyfikacje Optoma Creative Touch 5 Series 5752RK
Ceny na Optoma Creative Touch 5 Series 5752RK |
---|---|---|---|---|
Optoma Creative Touch 5 Series 5652RK 65 " | od 6 990 zł | 1 oferta | ||
Optoma Creative Touch 5 Series 5752RK 75 " | od 9 990 zł | 1 oferta | ||
Optoma Creative Touch 5 Series 5862RK 86 " | od 19 990 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →