Panel LCD Optoma Creative Touch 5 Series 5752RK+ 75 "
Zdjęcia 10 |
Optoma Creative Touch 5 Series 5752RK+ 75 "
Przekątna:75 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:czas reakcji 6 ms
Kontrast:5 000:1
Jasność:400 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI, LAN
1x gniazdo OPS. Procesor 4 rdzenie A73, karta graficzna Mali G52 MC2, RAM 8 GB, pamięć wewnętrzna 64 GB.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Optoma Creative Touch 5 Series 5752RK+ 75 "
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Optoma 5752RK interaktywny płaski panel 5055387667129 | 11 449 zł |
Optoma 5752RK+ MON-INT-OPT-010 | 11 490 zł |
Monitor Optoma 5752RK (H1F0C0KBW101) | 11 955 zł |
Optoma Monitor interaktywny IFP 5752RK+ 75 cali H1F0C0KBW101 | 12 900 zł |
Optoma Monitor interaktywny IFP 5752RK+ 75 cali H1F0C0KBW101 | 12 458 zł |
Optoma 5752RK+ - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomate | 12 499 zł |
Modyfikacje Optoma Creative Touch 5 Series 5752RK+
Ceny na Optoma Creative Touch 5 Series 5752RK+ |
---|---|---|---|---|
Optoma Creative Touch 5 Series 5652RK+ 65 " | od 8 053 zł | 7 oferty | ||
Optoma Creative Touch 5 Series 5752RK+ 75 " | od 11 449 zł | 6 oferty | ||
Optoma Creative Touch 5 Series 5862RK+ 86 " | od 14 990 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →