Panel LCD Optoma N-Series Professional Display N3551K 55 "
Zdjęcia 11 |
Optoma N-Series Professional Display N3551K 55 "
Przekątna:55 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:czas reakcji 6 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:450 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, LAN
Wbudowany odtwarzacz multimedialny i funkcja planowania. Udostępniaj lub przesyłaj strumieniowo treści za pomocą CreativeCast Pro. Bezpośrednie podświetlenie LED. Procesor Quad A55, karta graficzna Mali G51, RAM 4 GB, pamięć wewnętrzna 32 GB.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Optoma N-Series Professional Display N3551K 55 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Optoma N3551K 1397cm 55" H1F2C0MBW101 H1F2C0MBW101 | 8 200 zł |
Optoma Monitor wielkoformatowy 55 cali N3551K matowy 24h/7,450cd/m2,USB-C, | 6 239 zł |
Optoma Monitor wielkoformatowy 55 cali N3551K matowy 24h/7,450cd/m2,USB-C, | 5 968 zł |
Optoma Monitor wielkoformatowy 55 cali N3551K matowy 24h/7,450cd/m2,USB-C, | 6 239 zł |
Optoma Monitor wielkoformatowy 55 cali IFPD N3551K H1F2C0MBW101 | 5 730 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Optoma N-Series Professional Display N3551K
Ceny na Optoma N-Series Professional Display N3551K |
---|---|---|---|---|
Optoma N-Series Professional Display N3551K 55 " | od 5 439 zł | 8 oferty | ||
Optoma N-Series Professional Display N3651K 65 " | od 7 257 zł | 1 oferta | ||
Optoma N-Series Professional Display N3751K 75 " | od 8 591 zł | 6 oferty | ||
Optoma N-Series Professional Display N3861K 86 " | od 12 760 zł | 1 oferta | ||
Optoma N-Series Professional Display N3981K 98 " | od 49 585 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →