ЖК-панель Optoma N-Series Professional Display N3651K 65 "
Фото 11 |
Optoma N-Series Professional Display N3651K 65 "
Діагональ:65 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:450 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, LAN
Вбудований медіаплеєр та функція планування. Обмін або потокове надсилання контенту за допомогою CreativeCast Pro. Direct LED підсвічування. CPU Quad A55, GPU Mali G51, оперативна пам'ять 4 ГБ, внутрішня пам'ять 32 ГБ. 1x OPS слот.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Модификації Optoma N-Series Professional Display N3651K
Ціни на Optoma N-Series Professional Display N3651K |
---|---|---|---|---|
Optoma N-Series Professional Display N3551K 55 " | від 5 439 zł | 8 пропозицій | ||
Optoma N-Series Professional Display N3651K 65 " | від 7 257 zł | 1 пропозиція | ||
Optoma N-Series Professional Display N3751K 75 " | від 8 591 zł | 6 пропозицій | ||
Optoma N-Series Professional Display N3861K 86 " | від 12 760 zł | 1 пропозиція | ||
Optoma N-Series Professional Display N3981K 98 " | від 49 585 zł | 1 пропозиція |