ЖК-панель Optoma N-Series Professional Display N3551K 55 "
Фото 11 |
Optoma N-Series Professional Display N3551K 55 "
Діагональ:55 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:відгук 6 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:450 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, LAN
Вбудований медіаплеєр та функція планування. Обмін або потокове надсилання контенту за допомогою CreativeCast Pro. Direct LED підсвічування. CPU Quad A55, GPU Mali G51, оперативна пам'ять 4GB, внутрішня пам'ять 32GB.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Optoma N-Series Professional Display N3551K 55 "
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Optoma N3551K 1397cm 55" H1F2C0MBW101 H1F2C0MBW101 | 8 200 zł |
Optoma Monitor wielkoformatowy 55 cali N3551K matowy 24h/7,450cd/m2,USB-C, | 6 239 zł |
Optoma Monitor wielkoformatowy 55 cali N3551K matowy 24h/7,450cd/m2,USB-C, | 5 968 zł |
Optoma Monitor wielkoformatowy 55 cali N3551K matowy 24h/7,450cd/m2,USB-C, | 6 239 zł |
Optoma Monitor wielkoformatowy 55 cali IFPD N3551K H1F2C0MBW101 | 5 730 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Optoma N-Series Professional Display N3551K
Ціни на Optoma N-Series Professional Display N3551K |
---|---|---|---|---|
Optoma N-Series Professional Display N3551K 55 " | від 5 439 zł | 8 пропозицій | ||
Optoma N-Series Professional Display N3651K 65 " | від 7 257 zł | 1 пропозиція | ||
Optoma N-Series Professional Display N3751K 75 " | від 8 591 zł | 7 пропозицій | ||
Optoma N-Series Professional Display N3861K 86 " | від 12 760 zł | 1 пропозиція | ||
Optoma N-Series Professional Display N3981K 98 " | від 49 585 zł | 1 пропозиція |