ЖК-панель Avtek TS 7 Lite 55 55 " (1TV254)
Avtek TS 7 Lite 55 55 "
Діагональ:55 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:420 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI, USB C, LAN
55" сенсорна РК-панель на базі операційної системи Android 11. Вбудовані Wi-Fi and і Bluetooth модулі. Вбудована пам'ять 32 Гб, оперативна пам'ять 4 Гб.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Avtek TS 7 Lite 55 55 "
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AVTEK INTERACTIVE MONITOR TOUCHSCREEN 7 LITE 55 1TV254 | 7 236 zł |
Avtek TouchScreen 7 Lite 55 PJ-E-AVT-185 | 6 499 zł |
System interaktywny Avtek AVTEK MONITOR INTERAKTYWNY TOUCHSCREEN 7 LITE 55 | 5 601 zł |
Monitor interaktywny Avtek TOUCHSCREEN 7 LITE 55 ❖ Błyskawiczna wysyłka i | 5 452 zł |
Monitor AVTEK 55" 1TV254 | 6 162 zł |
Monitor interaktywny AVtek TouchScreen 7 Lite 55 | 7 999 zł |
Avtek TouchScreen 7 Lite 55 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwr | 6 499 zł |
Модификації Avtek TS 7 Lite 55
Ціни на Avtek TS 7 Lite 55 |
---|---|---|---|---|
Avtek TS 7 Lite 55 55 " | від 5 452 zł | 7 пропозицій | ||
Avtek TS 7 Lite 65 65 " | від 6 238 zł | 8 пропозицій | ||
Avtek TS 7 Lite 75 75 " | від 8 829 zł | 3 пропозиції |