ЖК-панель Avtek TS 7 Lite 75 75 " (1TV256)
Avtek TS 7 Lite 75 75 "
Діагональ:75 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:420 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI, USB C, LAN
65" сенсорна РК-панель на базі операційної системи Android 11. Вбудовані Wi-Fi та Bluetooth модулі. Вбудована пам'ять 32 Гб, оперативна пам'ять 4 Гб.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Avtek TS 7 Lite 75 75 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Avtek TouchScreen 7 Lite 75 PJ-E-AVT-186 | 9 990 zł |
AVTEK MONITOR INTERAKTYWNY TOUCHSCREEN 7 LITE 75 - DARMOWY PACZKOMAT OD 79 | 8 829 zł |
Avtek TouchScreen 7 Lite 75 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwr | 10 999 zł |
Модификації Avtek TS 7 Lite 75
Ціни на Avtek TS 7 Lite 75 |
---|---|---|---|---|
Avtek TS 7 Lite 55 55 " | від 5 452 zł | 6 пропозицій | ||
Avtek TS 7 Lite 65 65 " | від 6 238 zł | 8 пропозицій | ||
Avtek TS 7 Lite 75 75 " | від 8 829 zł | 3 пропозиції |