Kuchenka Optimum PW-2100 biały
Optimum PW-2100 biały 2021 rokzabezpieczenie przed dziećmi biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Optimum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Optimum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Optimum PW-2100 biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchenka indukcyjna Optimum PW-2100 Biała | 599 zł |
Kuchenka nastawna OPTIMUM PW-2100 | 599 zł |
Płyta wolnostojąca Optimum PW-2100 | 514 zł |
Kuchenka indukcyjna OPTIMUM PW-2100 | 514 zł |
Modyfikacje Optimum PW-2100
Ceny na Optimum PW-2100 |
---|---|---|---|---|
Optimum PW-2100 biały | od 514 zł | 7 oferty | ||
Optimum PW-2105 czarny | od 526 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →