Kuchenka Severin DK 1031 czarny
Severin DK 1031 czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin DK 1031 czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Severin DK 1031 AGDW-KUCH-SVN-002 | 599 zł |
Kuchenka nastawna SEVERIN DK 1031 | 599 zł |
Kuchenka indukcyjna SEVERIN DK 1031 | 599 zł |
Kuchenka indukcyjna Severin DK 1031 2-płytowa Czarna | 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →